1Bd Notting Hill Residence

  • 50 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το 1Bd Notting Hill Residence Λονδίνο απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από τον κινηματογράφο Electric και περίπου 3 χλμ. από τον Ζωολογικό Κήπο του Λονδίνου. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Για περισσότερη άνεση, το 1Bd Notting Hill Residence διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Εκτός από παροχές μαγειρέματος όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, αυτό το κατάλυμα προσφέρει τραπεζαρία.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 5 χλμ. από την Εθνική Πινακοθήκη Λονδίνου, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Βρετανικό Μουσείο απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα. Από εδώ μπορείτε να φτάσετε στο σιδηροδρομικό σταθμό Marylebone που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near 1Bd Notting Hill Residence Λονδίνο
Pink Floyd 3Br Flat In Maida Vale Near Notting Hill And Little Venice
Τιμή μόνο για κινητά

Pink Floyd 3Br Flat In Maida Vale Near Notting Hill And Little Venice

37 μ από το κατάλυμα
Vesto Two Bedroom Notting Hill Apartment Arv
Τιμή μόνο για κινητά

Vesto Two Bedroom Notting Hill Apartment Arv

721 μ από το κατάλυμα
USD 336 USD 302
ανά νύχτα
Modern, Fully Furnished Apartment With Ensuite, Private Balcony And Elevator In Notting Hill
Τιμή μόνο για κινητά

Modern, Fully Furnished Apartment With Ensuite, Private Balcony And Elevator In Notting Hill

9.4
Άριστο 20 σχόλια
753 μ από το κατάλυμα
USD 499 USD 449
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 18:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το 1Bd Notting Hill Residence;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το 1Bd Notting Hill Residence περιλαμβάνουν Βρετανικό Μουσείο, Κινηματογράφος Electric καθώς και Ζωολογικός κήπος του Λονδίνου.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το 1Bd Notting Hill Residence;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το 1Bd Notting Hill Residence περιλαμβάνουν Gusto Pizza και Pars και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    1Bd Notting Hill Residence Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο